Сервис за запознавање
Најава
EnglishDating GermanDating RussianDating EstonianDating SpanishDating
absoluteagency.com | Free dating online | AbsoluteAgency.com dating site
 • absoluteagency.com | Запознавање онлајн - Сервис за Запознавање
  absoluteagency.com | Запознавање онлајн - Сервис за Запознавање

  absoluteagency.com | Запознавање онлајн - Сервис за Запознавање

  барам женско Долга врска или брак - browse | Akola | Индија


  Слика наскоро...

  browse Јарец
  Индија, Akola

  Јас сум машко, 46
  барам женско години од 27 до 47

  982m024fn9

  испрати е-маил
  Испрати намигнување
  Испрати профил
  Додади како пријател


  Роденден: 1973-01-01 
  Тип на врска: Долга врска или брак
  Мојата држава: Индија
  Мојот град: Akola
  Моја фраза за поздрав: I am lucky to have this site permision 
  Изглед
  Мојата висина: 1.65 m.
  Мојата тежина: 98 kg
  Мојата коса: Црна
  Моите очи: Црни
  Моето тело: Слабо
  Најубавиот дел од моето тело: Стапала
  Мојата раса: Бели / Белец
  Фамилија
  Мојот брачен статус: Во брак
  Деца: Две или три
  За деца: Не сум сигурен/а
  Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
   
  Мои омилени миленичиња: Птици
   
  Друштво
  Мојата работа: Продавач
  Мојот приход: $100 - $300 месечно
  Моето образование: Средно училиште
   
  Мојата специјалност: Економија
   
  Зборувам: Летонски
  Монголски
  Португалски
  Корејски
   
  Животен стил
  Политички гледишта: Конзервативец
  Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
   
  Мојот омилен спорт: Фудбал
   
  Религија: Атеист
  Забава
  Пушење: Непушач
  Алкохол: Во посебни прилики
  Пијалоци: Вода
   
  Мојата храна: Месо и компири
   
  Омилена музика: Диско
   
  Чувство за хумор: Пријателско
     Додади во омилениhttp://absoluteagency.com/982m024fn9
  Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник  .

  Personals |Мажи |Жени |Absolute Agency

  Dating Affiliates